Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good performance also good
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Price: HK$1,931.00
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | Other |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300-Ultra |
| SKU | sw25022748158589611 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good performance also good
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thanks , ang ganda ng curved
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like the Poco X7. I like the curved glass. The cover is also included, so it's convenient.
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: 6***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice
顏色: 黑色 | 3 photo(s)